Paramatry produkowanych przez Nas folii

LDPE:

Szerokość : 65 mm – 2500 mm

Grubość: 0,02 mm – 0,15 mm

HDPE:

Szerokość: 200 mm – 1200 mm

Grubość: 0,006 mm – 0,05 mm

Opis

Produkujemy folie z tworzywa pierwotnego – ORYGINAŁU jak i wysokogatunkowego REGRANULATU.

Folia może być bezbarwna lub zabarwiona na dowolny kolor.

Standardowe rękawy foliowe do 1000 mm dostępne od ręki !

Produkujemy

  • Rękaw foliowy LDPE, HDPE
  • Rękaw foliowy z zakładkami bocznymi LDPE, HDPE
  • Półrękaw LDPE, HDPE
  • Taśma LDPE
  • Folia z indywidualnym nadrukiem

Folie Wrocław – nasza oferta

Folie z polietylenu od dawna już znajdują szerokie zastosowanie jako opakowania. Jeżeli są Państwo zainteresowani nabyciem wysokiej jakości folią z polietylenu we Wrocławiu, serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej formy. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego też stale poszerzamy naszą ofertę.

Folie i ich produkcja

Staramy się przestrzegać najwyższych standardów produkcji, co oczywiście przekłada się na wysoką jakość dostępnej u nas folii. Chcielibyśmy podkreślić, że nasze folie produkowane są zarówno z tworzywa pierwotnego, jak i regranulatu najwyższej jakości. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, dlatego też oferujemy zarówno folię bezbarwną (jedno z częściej wybieranych rozwiązań), jak folię barwioną. Warto przy tym podkreślić, że można zdecydować się na folię w dowolnym kolorze. Kolorowe worki foliowe będą znakomitym rozwiązaniem, które ułatwi segregowanie odpadów.

Worki foliowe i ich zalety

To bynajmniej nie przypadek, że opakowania foliowe, w tym także worki foliowe, cieszą się tak dużym zainteresowaniem na rynku. Worki foliowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie, dostępne są w różnych rozmiarach i różnej grubości. Oferujemy zarówno worki HDPE, jak i worki LDPE. To opakowania odporne na obciążenia, które w dodatku są neutralne dla środowiska. Nie zapominajmy o tym, że w przypadku polietylenu można przetwarzać surowce i wykorzystywać go ponownie, a wyrób końcowy w żaden sposób nie traci przy tym na swej jakości.

Produkty z folii w naszej ofercie

Mamy świadomość tego, że coraz więcej naszych klientów jest zainteresowanych profesjonalnymi produktami foliowymi, nie tylko zresztą workami. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy także: rękawy foliowe (do 1000 mm), półrękawy foliowe, taśmy LDPE, a także folię na której może zostać naniesiony dowolny nadruk. Nasza oferta obejmuje produkty z folii:

  • HDPE -szerokość: 200 mm – 1200 mm, grubość: 0,006 mm – 0,05 mm;

  • LDPE – szerokość : 65 mm – 2500 mm, grubość: 0,02 mm – 0,15 mm.